RFID tagy

Společnost JM partners intenzivně spolupracuje s finskou společností UPM RAFLATAC. Jde o výrobce špičkových RFID tagů s dlouholetou zkušeností ve výrobě klasických tiskových materiálů. V oblasti RFID se specializuje na velkoobjemovou výrobu HF a UHF tagů s velkým důrazem na kvalitu výsledného produktu.

V naší nabídce můžete nalézt RFID tagy na frekvenci UHF (Ultra-high frequency), která se pohybuje v rozmezí 860 až 960 MHz. Produkty od společnosti UPM Raflatac můžete nalézt u celé řady globálních společností, retailový řetězců, ale i na Ministerstvu obrany U.S.A.

UPM Raflatac nabízí své produkty v několika provedeních:

Paměťová kapacita tagů zavisí na použitém čipu a normě, kterou tag splňuje. Např. pro normu EPC Class1 Gen2 je to 96 bitů, přičemž celá kapacita je obsazena identifikátorem tagu. V současnosti už lze dodat i tagy s kapacitou 512 bitů v této normě, kde je kromě identifikátoru možné zapsat i uživatelská data.

Zde uvádíme některé z typů nabízených tagů EPC Class1 Gen2:

Web

web.gif 

 

Velikost antény: 30 x 50 mm
Velikost tagu: 34 x 54 mm
Frekvence: Global

Frog

frog.gif 

 

 


Velikost antény: 68 x 68 mm
Velikost tagu: 76 x 76 mm
Frekvence: Global

ShortDipole

 sd.gif

Velikost antény: 93 x 11 mm
Velikost tagu: 97 x 15 mm
Frekvence: Global
 

DogBone

db.gif 

 

Velikost antény: 93 x 23 mm
Velikost tagu: 97 x 27 mm
Frekvence: Global

Vyobrazení tagů je pouze informativní a není v měřítku 1:1.
Technické specifikace sdělíme na vyžádání.

© 2016 - 2022      Všechna práva vyhrazena JM partners.CZ, s.r.o.      Táborská 965, Mladá Boleslav                  „Naše společnost zpracovává veškeré údaje v souladu se směrnicí GDPR“